KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12983119
nr 1298 3119
Anders Heller
(f. 1904), Sverige
Etsning, Skulptur, Signerad. Motivet: 32x24 cm
Anders (Andor) Heller, svensk bildkonstnär född i Ungern 1904.
måndag 16 december 2019
kl 18:42:32
Anders Heller
Läs mer om Anders Heller